AMELİYATSIZ ESTETİK

Ameliyatsız Rinoplasti | Aday Mıyım?

Burnunuzdan memnun değilseniz ve ameliyata hazır değilseniz, ameliyatsız burun estetiği bir seçenek olabilir. İdeal aday, belirgin bir tümseği veya çarpık köprüsü olan kişidir. Tümseğin etrafındaki alanı doldurarak, bu mükemmel düz bir burun yanılsaması yaratır.

Clinic Care Center ameliyatsız burun estetiği tedavisinde Radiesse dolgu maddesini kullanmaktadır. Bu dolgu maddesi, burun içine yerleştirmek için ideal bir yapı ve sağlam bir tutuş oluşturur. Hastalar genellikle bu ürünün diğer dolgu markalarından daha uzun süre dayandığını görürler. Daha güvenli bir tedavi için iğneler yerine künt kanüller kullanır. Enjeksiyon işleminin kendisi 5 dakikadan az sürer ve tam bir düzeltme, herhangi bir kesinti varsa çok az bir süre ile bir ila iki tedavide gerçekleştirilebilir.

“Yıllar önce geçirdiğim bir yaralanmadan dolayı burnumda büyük bir şişlik vardı. “Ameliyatsız” burun estetiği için çok düşük beklentilerle gittim ve sonuçlarımdan fazlasıyla memnun kaldım! Doğduğum burna benziyor ama daha da şirin! Çok memnunum ve buna değdi… İşlem neredeyse ağrısızdı. Arkadaşlarım ve ailem kelimenin tam anlamıyla bunu sadece dolgu maddesinin yaptığına inanmıyorlar, sonuçlarım bu kadar harika!” – Clinic Care Center hastası

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s