Liposuction ile kilo verme tekniği kalıcı mıdır?
ESTETİK AMELİYATLARI

Liposuction ile kilo verme tekniği kalıcı mıdır?

Liposuction, inatçı yağları kesmenin kolay bir yolu gibi görünebilir. Ancak, gerçekten geleneksel kilo verme tekniklerine bir alternatif midir?

Kilo verme ve yağ yakma egzersizleri internette en çok aranan terimler arasındadır. Ve neredeyse pes etmenin eşiğine geldiğinizde göz önünde bulundurmanız gereken birçok faktör vardır. Fiziksel ve zihinsel sağlığınız için bütünsel ve tamamen doğal bir yaklaşımı savunuyoruz. Peki ya tüm egzersizler, yoga pozları ve diyetler dizinizi büktüyse? Bazen liposuction yardımcı olur sadece kozmetik iyileştirme için değil, aynı zamanda sağlık yararları için de.

İnce bir vücuda sahip olmak istiyor ve ağır egzersizlerle bile bunu başaramıyorsanız? Hatanın nerede olduğunu ve arzu edilen vücut hatlarına ulaşmak için ne gibi önlemler almamız gerektiğini yeniden düşünmenin zamanı geldi.

Ancak, spor yapıyor, sıkı diyetler uyguluyor veya egzersiz yapıyor olsanız bile, vücudunuzun bazı bölgelerinde inatçı, diyete dirençli ve genetik yağ birikintileri olduğunu bilmelisiniz. Bazen, altta yatan bir yaralanma veya hormonal sorun nedeniyle kilo vermek zorlu bir görev haline gelebilir. Bu nedenle, bu gibi durumlarda liposuction önerilir.

Liposuction Nedir?

Liposuction prosedürü, VASER (yüksek frekanslı Ultrason 4. nesil cihaz) Lazer lipo veya Power lipo gibi özel cihazlar kullanılarak vücudun herhangi bir bölgesinden inatçı yağ ceplerinin çıkarılmasını içerir.

Liposuction Kalıcı Mıdır?

Evet, prosedürün sonuçları kalıcı olarak kabul edilir. Ancak diyetinizi bırakmadan ve dambılı bırakmadan önce, vücut ağırlığınızın kalıcı olmadığını unutmamalısınız. Liposuction ile işiniz bitse bile, sonuçları geri kazanmak için yaşam tarzınızı doğru diyet ve egzersiz yönetimi ile sürdürmeniz zorunludur.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s