Yüz Germede Yeni Cerrahi Teknikler
ESTETİK AMELİYATLARI

Yüz Germede Yeni Cerrahi Teknikler

Yüz germede kozmetik prosedürleri iyileştirmek için sürekli olarak yeni yöntemler geliştirilmektedir. Bu prosedürlerin birçoğu iyileşmeyi daha hızlı ve kolay hale getirdiğini iddia etmektedir, ancak bunlar genellikle geleneksel yüz germenin modifikasyonlarıdır.

Lazerler bazen lazer boyun ve çene liposculpture ve yüzey yenileme adı verilen bir boyun germe prosedürü için kullanılır.

Çalışma genellikle lokal anestezi altında, çenenin altında bir inçlik bir kesiden gerçekleştirilir. Lazer, çene altındaki yağın bir kısmını eritmek ve daha kalkık bir şekilde iyileşirken cildi sıkılaştırmak için kullanılır.

Yüz ve kaş kaldırma işlemlerinde endoskopi kullanılabilir. Küçük kameraların kullanılması daha küçük kesiler yapılmasını sağlar. Bu da dokulara daha az travma ve daha hızlı iyileşme süresi anlamına gelir.

Alın derisi, ön saç çizgisindeki küçük kesilerden kaldırılabilir. Daha sonra kaldırılır ve daha fazla sarkma veya sarkmayı önlemek için daha derin dokulara sabitlenir.

Liposuction, genellikle çene ve boyun arasında olmak üzere yüzdeki odak yağ birikintilerini giderebilir. Yüz germenin bir parçası olarak veya ayrı bir prosedür olarak yapılabilir.

Mini yüz germe, yüzün alt kısmındaki kırışıklıkları ve sarkan cildi kaldırmayı da amaçlayan daha az invaziv bir prosedürdür. Kulak çevresinde daha küçük, s şeklinde bir kesi içerdiğinden, boyun sarkmasını veya fazla deriyi ele alamaz.

Yara izi ve iyileşme süresi geleneksel yüz germeye göre daha kısa olabilir.

İnsanlar genellikle yüz gerdirmeyi göz kapağı ameliyatı ve diğer yüz prosedürleriyle birleştirir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s