ESTETİK AMELİYATLARI

Plastik cerrah olarak hayat

Çocuklarda ve yetişkinlerde tüm vücudu ve acil ve hayatı tehdit etmeyen ameliyatların ilginç bir karışımını tedavi edeceksiniz.

clinic care center çoğunlukla kanser veya yanık sonrası meme rekonstrüksiyonu, doğuştan gelen rahatsızlıklar için cerrahi ve kazalar ve şiddet olayları sonrası travma cerrahisi gibi vakalarda rekonstrüktif cerrahi üzerinde çalışacaksınız. Kozmetik veya estetik cerrahi yapıyorsanız, yüz gerdirme, çıkıntılı kulakları tedavi etmek için ameliyat veya göz kapağı ameliyatı içerebilir.

Ameliyatlarınız çeşitlilik gösterecek, lokal anestezi altında yapılan kısa operasyonlardan diğer cerrahi uzmanlarla işbirliği ve hastaların uzun süreli takibini içeren uzun, karmaşık ameliyatlara kadar her şeyi kapsayacaktır. Çalışma haftanız ayrıca poliklinikleri, servis vizitlerini, hastalarla ameliyat öncesi toplantıları ve ameliyat sonrası vakaların izlenmesini içerecektir.

Kanser cerrahisi gibi planlı vakalardan travma, karmaşık yaralar veya yanıklar için acil vakalara kadar bir karışım üzerinde çalışmayı bekleyebilirsiniz, bu da bazen geceleri çağrı anlamına gelebilir.

Doku mühendisliği, izsiz yara iyileşmesinin geliştirilmesi ve yüz ve el nakilleri gibi alanlardaki yeni gelişmelerle plastik cerrahide yer almak için heyecan verici bir zaman. Araştırma, bu uzmanlık alanının ön saflarında yer almaktadır ve Birleşik Krallık’taki çoğu plastik cerrahi birimi buna katkıda bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s