SAĞLIK

Plastik Cerrahi

Plastik cerrahlarımız Türkiye Plastik Cerrahi Kurulu tarafından kurul sertifikasına sahiptir ve kapsamlı eğitim ve niteliklere sahiptir. Her doktorun mikrocerrahi (genellikle meme rekonstrüksiyonu için kullanılan ameliyat mikroskobu ile ameliyat), yetenekli el cerrahisi ve vasküler malformasyonlar da dahil olmak üzere cilt lezyonlarının yeniden yüzeylendirilmesi için lazer kullanımı gibi özel uzmanlık alanları vardır. Birçok prosedür ofiste gerçekleştirilebilir ve çoğu kozmetik prosedür için doktor sevkine gerek yoktur.

Uyguladığımız Cerrahi Prosedürler

Vücut şekillendirme: Bunlar arasında kol germe (brakioplasti), liposuction, karın germe, kalça kaldırma, uyluk kaldırma ve daha fazlası bulunur.

Meme: Meme dikleştirme, meme küçültme, meme büyütme, doğuştan meme deformitelerinin düzeltilmesi ve erkek memelerini (jinekomasti) azaltmak için deri altı mastektomi ameliyatı sunuyoruz. Rekonstrüksiyon, meme kanseri ameliyatından sonra iyileşmenin önemli bir parçası olduğundan, tüm implant türleri, doku rekonstrüksiyonu ve mikrocerrahi rekonstrüksiyonlar dahil olmak üzere tüm rekonstrüktif seçenekleri sunuyoruz. Ayrıca yeniden yapılandırılmış memeler için revizyon cerrahisi, meme başı rekonstrüksiyonu ve meme başı dövmesi de sağlıyoruz.

Kulak: Cerrahlarımız, kepçe kulak ve ayrık kulak memesi dahil olmak üzere yetişkin ve çocuk kulak sorunlarını düzeltme prosedürlerinde yeteneklidir. Ayrıca doğuştan deforme olmuş veya olmayan kulakların ileri rekonstrüksiyonunu da gerçekleştiriyoruz.

Yüz: Yüz germe, kaş kaldırma, blefaroplasti (göz kapağı ameliyatı), cilt yenileme (lazer ve peeling) yüz gençleştirme için mevcut birçok prosedür arasında yer almaktadır. Doktorlarımız ayrıca minimal invaziv ve cerrahi olmayan dermal dolgu maddeleri ve Botoks da sağlamaktadır. Ayrıca kırışıklık, doğum lekesi ve cilt lezyonlarının giderilmesi için lazer tedavileri de uygulayabilmektedirler.


Cinsiyete dayalı: MetroHealth, Pride Clinic’in gururlu bir destekçisidir ve meme, genital ve yüz feminizasyon prosedürleri de dahil olmak üzere cinsiyet onaylama ameliyatı geçirenlerin ihtiyaçlarını desteklemek için plastik cerrahi sunmaktadır.

El: Kadromuzdaki kurul sertifikalı el cerrahları ile karpal tünel sendromu ve artrit de dahil olmak üzere tüm el sorunlarının tedavisinde uzmanız. Ayrıca kırıkları, tendonları ve sinirleri onarmak için ameliyatlar da sunuyoruz.
Migren baş ağrısı tedavisi: Doktor kadromuzda migren baş ağrılarının tedavisinde uzmanlar bulunmaktadır. Tedaviler arasında Botox enjeksiyonları ve minimal invaziv cerrahi yer almaktadır. Bu tedaviler, şiddetli migren ağrılarının diğer tedavilerle giderilemediği durumlarda bir seçenek olabilir.

Burun: Burun boyutunu veya şeklini değiştirmek için birçok rinoplasti prosedürünü içerir. Ayrıca, fonksiyonel ve nefes alma sorunlarını gidermek için septum deviasyonu ve diğer deformitelerin düzeltilmesini de sunuyoruz.

Pediatrik plastik cerrahi: En genç hastalarımızın yaşamlarını iyileştirmeye yardımcı oluyoruz. Son derece uzmanlaşmış cerrahi ekibimiz, kraniyosinostoz veya yarık dudak ve damak gibi kraniyofasiyal anormalliklerin bakımı için MetroHealth’teki Kraniyofasiyal Klinik ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.

Travma: Travmatik yaralanmalardan etkilenen kişiler için hem cerrahi hem de cerrahi olmayan çözümler sunuyoruz. MetroHealth’in 1. Seviye Yetişkin Travma Merkezi ile olan bağlantımız ve onlarca yıllık deneyimimiz, insanların yaralanma ve travmalardan kurtulmalarına yardımcı olmak için gereken derinlemesine deneyime sahip olduğumuz anlamına gelir.

Kilo kaybı rekonstrüksiyonu: MetroHealth, yetenekli bariatrik cerrahlara ev sahipliği yapmaktadır ve plastik cerrahi ekibimiz, önemli kilo kaybından sonra gevşek cildi ele almak için tüm gelişmiş rekonstrüktif ameliyatları sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s